do kasy suma: 0,00 zł

Kto stoi za marką Slickhaven?

Slickhaven to polska, rzemieślnicza marka produkująca kosmetyki dla mężczyzn. Zespół pasjonatów z Krakowa tworzy produkty, których jak mówią sami potrzebowali. Nadzorują cały proces produkcji inspirując się naturą, korzystając z jej drogocennych surowców i ich niezwykłych właściwości.

Receptury ich kosmetyków są dokładnie analizowane i udoskonalane, a produkty które możecie finalnie zamówić są efektem dziesiąte, a czasem nawet setek przetestowanych formulacji.

Jakie zapachy możecie znaleźć w ofercie produktów marki Slickhaven?

Zapachy, które możecie spotkać w produktach marki Slickhaven to efekt współpracy z ich francuskim partenerem, który posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompozycji zapachowych do męskich kosmetyków. Wspólnymi siłami stworzyli niepowtarzalne, ujmujące i przede wszystkim trwałe kompozycje zapachowe, które są głównym filarem ich produktów.

Jakie produkty marki Slickhaven są aktualnie dostępne w sprzedaży?

Aktualna oferta mieszkańców Slickhaven zawiera 3 olejki do brody: Pewny i wymagający Bloody Monarch o zapachu tytoniowo-skórzanym, lekką i delikatną White Lady o zapachu kwiatowo-orientalnym oraz niezawodny i skuteczny Plague Doctor o zapachu medyczno-ziołowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl