do kasy suma: 0,00 zł

Czym zajmuje się marka O'douds?

O'Douds to profesjonalna marka produktów do pielęgnacji włosów, która promuje rozsądne i zrównoważone podejście do pielęgnacji włosów i skóry. Formułujemy proste i skuteczne produkty, które są dobre dla ludzi i dla Ziemi.

Ich receptury obejmują starannie dobrane substancje botaniczne, ekstrakty roślinne, naturalne oleje, woski i gliny pozyskiwane w sposób zrównoważony z Ziemi, przy użyciu odpowiedzialnych praktyk. Wszystkie produkty marki O'douds do pielęgnacji włosów i skóry są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach.

Kiedy powstała marka O'douds?

O'Douds założył Clayton Douds, który od samego początku istnienia marki postawił sobie za cel tworzenie w odpowiedzialny dla środowiska sposób zdrowych i skutecznych produktów do pielęgnacji i stylizacji. Niezadowolony z produktów dostępnych w tamtym czasie na rynku postanowił rozpocząć samemu tworzenie produktów do włosów na małą skalę. Od tego momentu minęło już kilka lat, a O'Douds stało się szybko rozwijającą, globalną marką, której misją jest uczynienie zdrowej dla środowiska produkcji kosmetyków normą w branży.

Jakie wartości stoją za marką O'douds?

Oto kilka przekonań, które kształtują ich markę. Nadają one formę i funkcję temu, w jaki sposób tworzą i prezentują swoje produkty. Wierzą, że:

  • JAKOŚĆ NIE WYMAGA KOMPROMISÓW: Nie musisz wybierać między tym, co jest dobre dla ciebie, a tym co jest dobre dla środowiska. Dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla środowiska.
  • INNOWACJA JEST LEPSZA NIŻ DOSKONAŁOŚĆ: Nigdy nie zadowalają się „wystarczająco dobrym” produktem.
  • LUDZIE SĄ WAŻNIEJSI NIŻ GOSPODARKA: Ludzie nie powinni być wykorzystywani. Bardzo zależy im na tym dobrym traktowaniu swoich pracowników. Od osób, które zbierają używane przez nich składniki, po sprzedawców, którzy przewożą ich produkty. Zawsze dbają o to, żeby ludzie byli dobrze traktowani. Pieniądze przychodzą i odchodzą. Dobre relacje trwają przez całe życie.
  • NADWYŻKA NADAJE SIĘ DO UDOSTĘPNIENIA: Na świecie jest wystarczająca ilość zasobów. Nie chcą przyczyniać się do trendu firm, które na szczycie tworzą piramidalne struktury bogactwa i władzy. Dlatego zawsze szukają sposobów na podzielenie się otrzymaną nadwyżką. Niezależnie od tego, czy chodzi o darowizny na cele charytatywne, czy zapewnienie swoim pracownikom hojnej i uczciwej rekompensaty. Wierzą, że hojność wyzwala, a chciwość korumpuje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl