do kasy suma: 0,00 zł

Marka Lockhart’s powstała dzięki parze: Steaveowi i Nichole Lockhart. To marka niszowa i profesjonalna. Zapierająca dech gama rozmaitych kosmetyków do układania i stylizacji włosów i brody, sprawia, że każdy znajdzie w niej chociaż jeden produkt dla siebie. Niszowa marka z Michigan została założona przez małżeństwo Lockhart’s w 2013 roku. Od tej daty, nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością na całym świecie.

Oferta Lockhart’s

Marka Lockhart’s dzieli swoje kosmetyki na kilka, oryginalnie nazwanych kategorii. W ofercie można znaleźć glinki i pomady o wykończeniu matowym, naturalnym i z połyskiem. Właściciele łamią stereotypy. Ich produkty zadziwiają łatwością i wygodą aplikacji, a także dobrym, sprawdzonym składem. Trwały efekt wykończenia i szeroka gama kosmetyków do włosów dla mężczyzn pozwala na ułożenie każdej, nawet najbardziej oryginalnej fryzury.

Lider w tworzeniu pomad

Amerykańska marka Lockhart’s słynie z produkcji profesjonalnych pomad do włosów, które w niektórych kręgach, nieoficjalnie nazywane są najlepszymi na świecie. Mają fantastyczny, oryginalny zapach i oferują wiele poziomów utrwalenia. Każdy mężczyzna, chociaż raz, powinien spróbować ich działania na swoich włosach!

Kilka wariantów wyboru

Zapierająca dech gama kosmetyków do stylizacji włosów od Lockhart’s została uporządkowana i skategoryzowana według ich działania. Każdy produkt został opatrzony odpowiednią do swojego działania nazwą. Tym sposobem, można znaleźć w ofercie:

  • glinki na bazie wody,
  • pomady wodne,
  • pomady woskowe,
  • pomady UWB,
  • glinki do włosów na bazie wosków
  • i wiele innych!

Produkowane z pasją

Wszystkie kosmetyki dla mężczyzn marki Lockhart’s są produkowane małymi partiami. Dzięki temu doskonale sprawdzą się u osób, które lubią produkty oryginalne, wyszukane i nietuzinkowe. To z pewnością nie są kosmetyki dla wyznawców „masówki”. Klasyczne opakowania past, wosków i pomad doskonale na długo utrzymują świeżość produktów i zapobiegają ich wysychaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl