do kasy suma: 0,00 zł
Landing Page - LIVE 30.09.2021

Co dalej z Pomadziarzem?

Po 2 letnim tworzeniu Pomadziarz potrzebowałem dłużej odpocząć, dlatego ostatnie 2 miesiące pod względem mojej obecności w internecie były bardzo leniwe i bardzo tego potrzebowałem. Wracam z nową energią i wieloma pomysłami.

Zależy mi na tym, żeby projekty, nad którymi aktualnie pracujemy wspólnie z moim zespołem były jak najbardziej praktyczne i dopasowane do tego co na co dzień najbardziej wam się przyda.

Właśnie dlatego postanowiłem zorganizować LIVE, na którym będziemy mogli porozmawiać i podczas którego zamiast mówić będę słuchał :D

Co przewidziałem na najbliższego LIVE'a?

  • Zdradzę wam co przygotowaliśmy specjalnie dla Tatuażowych Świrów - podpowiem tylko, że ta niespodzianka ma ponad 7 metrów wysokości
  • Możliwość porozmawiania ze mną na żywo - będziesz mógł zadać mi pytanie i podyskutujemy na jego temat. Rozmawiać będziemy przez mój Discord. Jeśli chcesz mieć taką możliwość to zapraszam tutaj - https://discord.gg/ZqRCQnYX
  • Będę odpowiadał również na pytania zebrane przez poniższą ankietę. Dlatego jeśli masz już teraz do mnie jakieś pytanie to wypełnij poniższą ankietę. Dodatkowo jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o starcie transmisji możesz zostawić swój adres e-mail i numer telefonu. W momencie startu wyślę Ci przypomnienie :)
  • Dla najbardziej aktywnych osób przewidziałem sporo nagród
  • Porozmawiamy sobie o aplikacji, nad którą pracujemy już od kilku miesięcy i do której skończenia potrzebna mi jest wasza pomoc.
  • Jeśli będziecie chcieli to będziemy mogli porozmawiać o zaległych projektach i o tym, które z nich będę realizował

Jakie nagrody będą do wygrania?

LIVE przede wszystkim ma pomóc mi lepiej zrozumieć wasze codzienne wyzwania dotyczące pielęgnacji włosów, brody oraz tatuaży.

W ramach podziękowania dla najbardziej aktywnych osób przewidziałem mystery boxy, soczyste kody rabatowe na całą ofertę w moim sklepie oraz akcesoria do stylizacji włosów!

Dołącz do mojego zespołu moderatorów

W związku z tym, że mój TikTok i YouTube w tym roku bardzo dynamicznie rośnie, a dodatkowo za sprawą powiększenia się mojego zespołu stacjonarnego chcę zacząć aktywniej prowadzić grupę na Discordzie oraz Facebooku poszukuję osób, które będą chciały dołączyć do mojego zespołu moderatorów.

Wszystkie informacje dotyczące zadań i korzyści znajdziesz również na moim Discordzie - https://discord.gg/ZqRCQnYX

 

Jeśli masz do mnie już teraz jakieś pytanie lub chcesz otrzymać powiadomienie o starcie LIVE'a - wypełnij poniższą ankietę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl