do kasy suma: 0,00 zł
Gala Twórców 2021

Zagłosuj na mnie w konkursie Gala Twórców 2021

Rok 2021 to dla mnie skok na głęboką wodę i początek przygody jako Twórca Internetowy. Przez 6 miesięcy stworzyłem niesamowicie dużą (ponad 170.000) społeczność facetów, którzy stwierdzili, że spoko jest posłuchać typa, który gada do kamery o układaniu włosów.

Będę bardzo wdzięczny jeśli oddasz na mnie swój głos w konkursie "Gala Twórców 2021" organizowanym przez Influencers LIVE Wrocław oraz ONET.

Biorę udział w 2 kategoriach: Beauty & Fashion oraz TikTok. W obu kategoriach możesz zagłosować klikając w poniższe przyciski "ZAGŁOSUJ" i głosując na stronie organizatora.

Dodatkowo w ramach podziękowania przygotowałem możliwość odebrania 15% kodu rabatowego na zakupy w moim sklepie. Kod możesz odebrać podając poniżej swój mail.

Beauty & Fashion

Zagłosuj

TikTok

Zagłosuj

Odbierz 15% kod rabatowy na zakupy w moim sklepie Pomadziarz.pl

W ramach podziękowania za naszą wspólną półroczną przygodę przygotowałem dla moich TikTokowych fanów możliwość odebrania 15% kodu rabatowego, który jest możliwy do wykorzystania w trakcie głosowania w konkursie czyli w dniach 28.07.2021-02.08.2021

Podaj poniżej swój adres e-mail, na który mam wysłać obiecany kod oraz swoje imię (nieobowiązkowo, ale miło będzie zwracać się do siebie po imieniu).

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl